• Ferroli Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Ferroli Servisi - Ferroli Onarımı - Ferroli Bakımı - Ferroli Montajı - Ferroli Teknik Servisi

Ferroli Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

1982 yılında Ferroli tarafından kurulan Ferroli firmamız merkezli bir şirkettir. Firmamız Avrupa’nın ısıtma ve iklimlendirme sektörü alanında önde gelen şirketlerden biri olmanın yanında ürettiği yeni ve teknolojik ürünler ile de dünyada adından söz ettirmektedir. Ferroli şirketi 1985  yılında ülkemizde faaliyete geçmiş ve o günden beri Türkiye’de ısıtma ve iklimlendirme sektöründe önde gelen firmalardandır. Firmamızın genel satışlarının çoğunu ısıtma, kalorifer ve soğutma ürünleri oluşturmaktadır. 

Ferroli Ürünleri

Isıtma ve iklimlendirme alanında dünyada önde gelen Özel Ferroli firmamız her yıl üstün teknolojik ürünleri üretmekte ve bunları tüketicilerin hizmetine sunmaktadır. Üretilen bu ürünlerimiz müşterilerimizin hayatını daha çok kolaylaştırmak adına yapılmış son model teknolojik ürünlerdir. Firmamızın sahip olduğu çeşitli ısıtma ve iklimlendirme ürünleri ile dünyada olduğu gibi Türkiye’de de müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Ferroli ürünlerinden bir kısmı şunlardır : 

SKY F kombi
Diva kombi
Domina N kombi
Calypso termosifon
Chiller Soğutma Sistemleri
Romeo oda termostat
Energy Top B kazan
Ferroli Kalite Politikası

Ferroli firmamız için önemli olan ve en dikkat ettiğmiz unsur müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilir kalite politkasını sürdürmektir. Ayrıca uluslararası standartlarda kaliteli ve verimli ürünleri müşterilerimizin hizmetine sunmak kalite politikamızdan biridir. Firmamız aynı zamanda kalite yönetim sisteminin şartlarına uyarak ürünlerini piyasaya sunmaktadır. 

Ferroli Vizyonu ve Misyonu
Dünyada ve Türkiye’de iklimlendirme ve ısıtma sektöründe en güvenilir ve çabuk ulaşılabilir bir firma olmaya çalışmak en öncelikli vizyonumuzdur. Temel misyonumuz ise ısıtma ve soğutma alanlarındaki ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmek ve en iyi performansa sahip olmaktır. 

Etiket : Ferroli Klima Servisi, Ferroli Kombi Servisi, Ferroli Servisi, Ferroli Servisleri, İstanbul Ferroli servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP